Jaké lyže prodáváme?


Ať už máte radši rychlou jízdu po krásně upravené sjezdovce, spíše si dáváte do těla na běžkách anebo podnikáte výlety cestou necestou na backcountry lyžích –
u nás najdete to správné vybavení!

Co vás zajímá nejvíce?


Nevíte jak správně vybrat lyže přesně pro vás? Tak se s námi poraďte a my vám vše rádi vysvětlíme!


Sjezdové lyže

Naše společná historie s rakouskou značkou lyží Blizzard je už pěkně dlouhá a za tu dobu jsme se utvrdili v tom, že pokud chcete spolehlivost a výbornou kvalitu, tak tahle značka vám to dá. Už přes deset let jezdíme pravidelně do rakouského střediska Sölden, na testování novinek i stálých modelů a vždy jsme velice spokojeni. A dostáváme i velmi pozitivní ohlasy od vás, našich zákazníků.

Thunderbird R15

Pekelně rychlá a tvrdá lyže, to je nový model Thunderbird R15. Navíc je vyladěná tak, aby vás podržela v dlouhých i krátkých obloucích.

Thunderbird R13

Živější brácha výše zmíněného modelu R15, to je Thunderbird R13. Pokud chcete sekat oblouky pěkně rychle za sebou, pak je R13 přímo pro vás!

Firebird HRC

Už více pohodovějším parťákem budou lyže Firebird HRC, kombinují krásný design s přiměřenou tvrdostí a velmi dobrou ovladatelností.

Phoenix R14 PRO

V Blizzardu nezapomínají ani dámy, pro které mají připravenou kolekci lyží Phoenix. Ve krásném dámském designu si určitě vyberete ze široké nabídky lyže, které vám přesně padnou.

Firebird Junior

Samozřejmostí je i řada sjezdovek i pro ty nejmenší, ať se děti můžou učit na svazích už od mala. K tomu jim pomůžou lyže z dětské kolekce, bestsellerem je dlouhodobě model Firebird Junior.

A to samozřejmě není všechno!
Objevte spoustu dalších modelů jako jsou na stránkách www.blizzard-tecnica.cz.

Francouzi jsou na design docela dost šikovní, alespoň u této značky se to řadu let potvrzuje. Máme rádi ale nejen jejich barevné kreace, ale hlavně špičkové produkty. Pokud se o nich chcete dozvědět více, pak jděte na www.rossignol.com.

HERO

Ikonická řada závodních lyží HERO od Rossignolu, to je záruka nejvyššího výkonu s výjimečným designem, který jen tak nepřehlédnete.

REACT

Nemáte závodní ambice, chuť se honit za nejvyšší rychlostí, ale chcete si spíše užívat pohodové chvíle na krásném horském vzduchu? Tak pro vás bude řada React ideální volba.

NOVA

Na své si přijde i něžné pohlaví a to díky modelům NOVA. Ať už chcete lyže tmavé nebo bílé, tvrdší nebo spíš pohodlné, tady si vyberete.

HERO JUNIOR

Pro malé i větší děti, Rossignol má širokou nabídku modelů, hlavně model HERO, kopírující svůj dospělý vzor.

Více informací o nabídce lyží Rossignol vám rádi poskytneme na prodejně, nebo se podívejte na www.rossignol.com.


BĚŽKY

Jste spíš na poklidné toulky proříznutou stopou uprostřed krásně zasněžené krajiny? Máme tu Šumavu za rohem, tak by byla škoda toho nevyužít a nezkusit tenhle nádherný sport.
Navíc v posledních letech díky nové technologii tzv. skinů – tedy mohérových pásů pod vázáním – už nemusíte řešit mázu a voskování!

běžky se skinem

běžky na skate

dětské běžky

Když se řekne ROSSIGNOL, každému se hned vybaví ikonický galský kohout v jejich logu, odkazující na francouzský původ této lyžařské značky. A pokud jí neznáte, tak stačí jen říct, že lyže Rossignoly byly u nesmírného množství úspěchů, ale díky její popularitě se také rozšířily mezi „normální“ lyžaře a udělají radost každému bez ohledu na výkonnost, a to díky široké nabídce. Po právu je to jeden z největších výrobců lyží celosvětově.

DELTA

Hlavní řada lyží se skinem, která zaujme hlavně sportovně laděné lyžaře. Na Deltách se totiž svezete pěkně rychle, ale nevycucají vám peněženku tak jako dražší modely. Takže za nás výborná lyže.

ESCAPE XTOUR

Bestseller v kategorii rekreačních lyží. Jsou široké, tedy stabilní ve stopě i mimo ní a odraz je díky skinové technologii opravdu jednoduchý.

DELTA COMP SKATE

Jsi spíš na skate než klasiku? Tak to jsi tady správně, máme v nabídce i skatové modely Delta Sport a Comp, které tě svojí tuhostí a rychlostí pěkně dostanou! Nehledě na krásný design v tradičních „rossignoláckých“ barvách.

KÄSTLE, to je rakouská značka s velmi zajímavou historií, která sahá až do roku 1924 a je ověnčena spoustou úspěchů na všech lyžařských závodech. Jenže kdysi slavná značka postupně upadala, dokud se ji nerozhodl před pár lety převzít český majitel a dát jí nový dech. Díky jejich preciznímu vývoji dnes můžou nabídnout vyladěné produkty, které jsme sami vícekrát testovali.
Všechny podrobnosti najdeš na www.kaestle.com

RX10

Závodní model RX10 vám nabídne vysoký výkon, parádní skluz a i pevný odraz. Pokud chcete ve stopě letět, pak by tyhle lyže měly být vaše volba

XP20

Rádi se sklouznete svižně, ale nemusíte mít vyloženě tvrdé závodní lyže? Pak přesně pro vás bude model XP20, který je ideální kombinací výkonu a pohodlí odrazu.

XA JR

Vynikající lyže se šupinami pro začínající malé lyžaře! A navíc jsou za velmi příznivé ceny, jen se mrkněte sami.


TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU!