Jaká kola prodáváme?


Sháníte levné kolo na občasné projížďky nebo naopak nadupaný sporťák pro rychlou jízdu?
U nás seženete všechno!

celoopéra

hardtaily

elektrokola

gravely

dětská kola

silniční kola

Co vás zajímá nejvíce?


Jak to celé vlastně s Orbeou začalo? Měli jsme to ale před pár lety při výběru nové značky kol šťastnou ruku! Po ukončení spolupráce se Specializedem nás čekalo rozhodování, jak a hlavně s kým dál. Měli jsme možnost prodávat kola slavnějších a více známých značek, ale díky výborné intuici našeho šéfa Honzy Modlitby padla volba právě na Orbeu, v té době v Česku stále velmi neznámou, byť ve světě tradiční, značku. A vyplatilo se! Po téměř pěti letech od začátku spolupráce je za námi stovky spokojených zákazníků. A níže zjistíte proč.

A proč tedy věříme zrovna značce ORBEA? Tak zaprvé – absolutně splňuje naše nároky na vysokou kvalitu. Zadruhé – široká nabídka druhů kol i spousta barevných kombinací, ze kterých si vybere každý. A dále jsou to pro nás i další důležité atributy – vynikající cena, produkce v Evropě, možnost individuálního designu MyO a v neposlední řadě také souzníme s pověstnou baskickou zarputilostí posouvat svoji práci pořád dál.

OIZ

Vlajková loď značky, ověnčená výhrami ve Světovém poháru XC, Cape Epic i designových anketách. Pro bajkery, kteří chtějí zábavu i špičkový výkon.

ALMA

Neúnavný dříč, který splní potřeby od závodníků až po začínající cyklisty. Bestseller ať už v karbonovém nebo hliníkovém provedení.

TERRA

Nový štěrkolet neboli gravel – pro ty kteří hledají jednoduchost, rychlost a nezávislost. Jestli existuje jedno kolo na všechno, je to tohle.

ORCA

Plnokrevník každým coulem, tohle kolo vás doveze daleko a rychle. Vytvořeno pomocí nejnovějších technologií tak, aby bylo aerodynamické a lehké zároveň.

ONNA

Pro ty, kteří se neženou za sportovními rekordy, ale chtějí si jen vychutnat požitek ze samotné jízdy a užít si pohyb v přírodě.

MX KIDS

Dětská kolekce kol MX nemá konkurenci, je propracovaná tak, aby děti nechtěly z kol slézt. Za ty roky stálice v našem sortimentu, ke vší spokojenosti.

A to samozřejmě není všechno! Objevte spoustu dalších modelů jako jsou Laufey, Rallon, Occam, Orca Aero… na stránkách www.orbea.com.

S českým výrobcem 4EVER už spolupracujeme velmi dlouho a už tedy víme, co od této stálice čekat. Je to především velmi přívětivý poměr cena/komponenty, široká nabídka modelů a hlavně také velmi hezký barevný design.

INEXXIS

Sportovní kola pro všechny typy jezdců, v této kategorii je opravdu velký výběr od rekreačních až po závodní karbonová kola.

YOGA ROSE

I na dámy ve 4EVERU myslí a proto jim přichystali celou kolekci, která zohledňuje velikost a geometrii rámu a zaujmjme i líbivými designy.

DARK

A nezapomnělo se ani na dospívající holky a kluky, kteří mají na výběr z více modelů a výbav.

Pokud by vás zajímaly i další modely, které 4EVER vyrábí, např. celoodpružená kola, trekingová, gravely… tak mrkněte na www.4ever.cz

Dále u nás najdete kola i těchto českých výrobců:


Elektrokola

Zaujala vás spíše elektrokola? Tak to jste tu na správném místě! Máme totiž v nabídce širokou škálu druhů, ať už městská, trekingová nebo horská elektrokola od různých výrobců. Podívejte se sami níže a vyberte to, co vám sedí nejvíce!

RISE

Chcete dopomoc ebiku do kopců, aby zvládlo náročnější terén, bylo ovladatelné ve sjezdu a zároveň bylo lehké? Na první pohled nemožné, na druhý pohled jasná záležitost a jedinečné kolo: RISE.

URRUN

Už jste unavení z tahání těžkého elektrokola, nebo se bojíte přejít na ebike z důvodu vysoké hmotnosti? Pak je řešením jedinečný koncept lehkého elektrokola: URRUN.

HUPAHU

Český výrobce Apache má s ebiky bohaté zkušenosti a vypiloval svoje produkty k maximální spolehlivosti. Těšit se můžete na výraznou pomoc, dlouhý dojezd a výbornou výbavu.

MATTA

Pokud máte raději jen projížďky po cyklostezkách nebo v mírném terénu, budete se dobře cítit na krosových kolech Apache. Zvlášť dámský model s nízkým nástupem Matta.

SOTA

Zajet na kávičku, ke koupališti nebo na nákup? Pro městské elektrokolo SOTA žádný problém. Navíc potěší i jednoduchým vstupem a vzpřímeným posedem.

EXSTREAM

Další český výrobce má širokou nabídku elektrokol, zahrnující jak velmi výkonné EXSTREAMY, tak i robustní ESWORDY, případně i trekingové modely

ESCONDER

Potřebujete velkou kapacitu baterie pro vaše dlouhé vyjížďky přírodou a po horách? Pak sáhněte po modelech Esconder s obrovskou, 900Wh, baterií. Ta vás se štychu nenechá!

ALTEZZA

Jste spíše rekreační cyklista, máte rádi pohodové vyjížďky po cyklostezkách? Tak to vám doporučíme Altezzu, výborně se na ní nastupuje a poskytne veškerý komfort – včetně blatníků, nosiče a vzpřímeného posedu.

TAURA

Pro ty, které to stále táhne do přírody, ale chtějí už si také dopřát komfort, je tu nový model Taura – horské kolo s nízkým nástupem. Přesně takové kolo, které dosud na trhu chybělo.

Dále u nás najdete elektrokola i těchto českých výrobců:


TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU!