Lyže

Na prodejně H.M.SPORT nabízíme lyže jak sjezdové, tak běžkařské. V alpském lyžování dlouhodobě zastupujeme rakouskou značku Blizzard, nově od letošní sezony k ní přidáváme francouzský Rossignol. A v běžkařském sektoru pro vás máme nachystané produkty českého Sportenu a znovu lyže Rossignol, které můžete vidět na stupních vítězů ve Světovém poháru v běžeckém lyžování i biatlonu.

Doplňky

Samozřejmostí je i nabídka vybavení pro lyžování.

Boty: Pro nadšence sjezdovek máme přichystány boty Rossignol a takéTecnica , které vznikají ve spolupráci s již zmiňovaným Blizzardem. Kdo si raději potrpí na běžky, může vybírat z kolekce bot od Rossignolu, Salomonu neboBotasu.

Helmy: Bezpečnost především, proto u nás nesmí chybět ochrana hlavy. Na výběr máte z široké škály produktů od značek Uvex, Mango, Relax Blizzard.

Oblečení: Abyste se cítili dobře a zároveň vypadali stylově, o to se stará také Blizzard. Svoji kolekci oblečení mají sladěnou s barvami lyží i bot, takže se můžete spolehnout, že na svahu budete vypadat opravdu dobře! Běžkaře uspokojí a věříme že i nadchne ucelená kolekce Craft, Silvini Swix ve špičkové kvalitě za dostupné ceny.

 

Servis

Aby lyže dobře jely a váš zážitek byl co nejpříjemnější, je potřeba se také o lyže patřičně starat. U nás se vašim lyžím dostane prvotřídní péče, hrany brousíme na brusce Wintersteiger, následně voskujeme na voskovačce. 

Servis dělíme na malý a velký, podle poškozenosti hran a skluznice.