Kola

 

 

 

Španělský výrobce s dlouholetou tradicí, který se nebojí inovací a moderních trendů, ale zároveň si stále zachovává svoji jedinečnou tvář. Vlajkovými modely jsou XC full OIZ, hardtail ALMA nebo univerzální silnička ORCA. Velmi se nám také líbí kvalitní zpracování dětských kol MX KIDS.

Oiz

Alma

Orca

MX Kids

A to samozřejmě není celá modelová nabídka Španělů... Dále na Vás čekají kola jako: enduro Rallon, trailbike Occam, rekreační kola MX, aero silničky Orca Aero, e-bike Wild a další... Více se dozvíte na oficiálním webu www.orbea.com.

 

 

 

 

 

Tato mladá česká značka zaujme líbivými designy, kvalitním osazením a výbornou cenu. Na naší prodejně nechybí zástupce jak kol trekových, tak horských. V posledních letech také kola této značky vyhrála soutěž Kolo roku.
Důležitá je pro nás kolekce trekingových kol, která je dostatečně široká s perfektními cenami vzhledem ke komponentovému osazení a designu. Určitě nepřehlédněte také kola Virus a Scanner, která jsou opravdovou lahůdkou v nabídce 4Everu.

 

H.M.Sport
V naší tradiční prodejně jsou zastoupeny značky GT a Author,se kterými spolupracuje po téměř celou dobu našeho působení.

GT
Další americký producent kol má tradici hlavně v horských kolech, především osvědčenou geometrií TripleTriangle, nebo systém odpružení Angle Optimized Suspension (AOS). Zavedeným pojmem už u nás jsou názvy horských kol Zaskar, Avalanche a Karakoram, která jsou synonimem spolehlivosti a maximální spokojenosti zákazníků.
Výbornou zkušenost máme nejen my, ale i naši zákazníci, s high-endovými koly s vyššími zvihy kategorie trail a allmountain, konkrétně Sensor a Force, které uspokojí požadavky jezdce na náročnou jízdu v těžkém terénu. Proto ta

Author
Český výrobce je největším výrobcem kol nejen v České republice, ale také ve střední a východní Evropě. Nejžádanější a nejvíce respektovanou řadou jsou dětská kola např. A-Matrix, Cosmic, Energy, Orbit a Jet. Author nabízí jednu z nejširších řad krosových kol, kde si vybere jak cykloturista, tak i sportovněji založený zákazník.
Také Author ctí praxi jiné geometrie kol pro dámy-cyklistky, tato řada je pojmenována Author Sport Lady (ASL).