Kola

BIKE HOUSE
 V prodejně BikeHouse prodáváme značky kol Specialized a 4EVER.

    Specialized
      Americký výrobce kol s tradicí již od roku 1974 je v současnosti jedním z nejlepších na trhu, což dokládá velké množství vítězství na prestižních závodech.
      V naší prodejně nabízíme kompletní sortiment od této značky, tzn. od dětských a trekových kol, až po horská i silniční kola. Mimo jiné značka klade důraz na ryze ženskou kolekci kol, kterou máme rovněž k dispozici.
      Celosvětově známé modely Epic, Tarmac nebo Camber jsou u nás k vidění a některá dokonce i k vyzkoušení!
    
    4EVER
     Tato mladá česká značka zaujme líbivými designy, kvalitním osazením a výbornou cenu. Na naší prodejně nechybí zástupce jak kol trekových, tak horských. V posledních letech také kola této značky vyhrála soutěž Kolo roku.
     Důležitá je pro nás kolekce trekingových kol, která je dostatečně široká s perfektními cenami vzhledem ke komponentovému osazení a designu. Určitě nepřehlédněte také kola Virus a Scanner, která jsou opravdovou lahůdkou v nabídce 4Everu.

H.M.Sport
V naší tradiční prodejně jsou zastoupeny značky GT a Author,se kterými spolupracuje po téměř celou dobu našeho působení.

   GT
    Další americký producent kol má tradici hlavně v horských kolech, především osvědčenou geometrií TripleTriangle, nebo systém odpružení Angle Optimized Suspension (AOS). Zavedeným pojmem už u nás jsou názvy horských kol Zaskar, Avalanche a Karakoram, která jsou synonimem spolehlivosti a maximální spokojenosti zákazníků.
    Výbornou zkušenost máme nejen my, ale i naši zákazníci, s high-endovými koly s vyššími zvihy kategorie trail a allmountain, konkrétně Sensor a Force, které uspokojí požadavky jezdce na náročnou jízdu v těžkém terénu. Proto ta

   Author
    Český výrobce je největším výrobcem kol nejen v České republice, ale také ve střední a východní Evropě. Nejžádanější a nejvíce respektovanou řadou jsou dětská kola např. A-Matrix, Cosmic, Energy, Orbit a Jet. Author nabízí jednu z nejširších řad krosových kol, kde si vybere jak cykloturista, tak i sportovněji založený zákazník.
    Také Author ctí praxi jiné geometrie kol pro dámy-cyklistky, tato řada je pojmenována Author Sport Lady (ASL).

 

 

IMG_4306IMG_4243