O nás

Chcete se dozvědět také něco o nás a naší firmě?
Tak čtěte dále!

Jsme rodinná firma s více než 25letou historií, specializujeme se na prodej a servis kol a lyží. Dále u nás najdete také široký sortiment sportovního oblečení a doplňků.

Náš tým

Honza Modlitba

Zakladatel firmy a hlava všeho. Najdete ho jak na dílně, kde vám bude vypiplávat kolo nebo lyže, tak vám rád poradí na prodejně. A do toho zvládá firmu řídit i v těchto turbulentních dobách.

Hanka Modlitbová

Hanka má u nás na starosti nejen veškerou náročnou administrativu, ale jejím nejoblíbenějším působištěm je oblečení a vše kolem něj. Ráda vám na prodejně poradí, jak se správně na sport obléci a ještě u toho vypadat dobře.

Vojta Modlitba

Našeho nejmladšího a nejnovějšího člena můžete nalézt, jak se vám šťourá v kole nebo vám zrovna nějaké nové shání. Jakožto bývalého závodníka ho přirozeně využijete při všech dotazech ohledně cyklistiky.

A jaké jsou naše priority a hodnoty?
naprostá preciznost v servisu
špičkové a ověřené produkty
vřelý přístup a naslouchání Vašim potřebám
rodinná atmosféra


Projděte si v rychlosti naší historii…

1997

Založení firmy H.M.SPORT plus

Po získávání prvních zkušeností v oboru, Honza Modlitba se stěhuje do Českého Krumlova a zakládá svoji živnost v přístavbě u rodinného domu.

2001

První Orelské kolečko

Legendární dětský závod poprvé spatřil světlo světa na začátku tisíciletí a už od prvního ročníku jsme ho podporovali a dávali do něj svůj čas a energii.

2002

Začátek spolupráce s GT

Americká značka kol GT se na dlouho stala pevnou součástí našeho sortimentu a do světa jsme vyslali spoustu těchto super kol.

2006

První Specialized!

Rozšiřování amerických značek a rovnou ta nejslavnější z nich! Díky této značce jsme získali opravdu mnoho zkušeností a zjistili, jak vypadá ta nejvyšší kvalita v cyklistice.

2008

Stěhování! Nové prostory v Loděnici

Bylo potřeba už roztáhnout trochu křídla a dát vám větší komfort při nakupování i servisu. Proto jsme se přestěhovali do větších prostor v tzv. Loděnici, kde nás najdete dodnes.

2010

První testování Blizzardu v Söldenu

Poprvé jsme se vydali s našimi zákazníky otestovat na vlastní kůži sjezdovky od Blizzardu a to rovnou na ledovec v Söldenu. Tahle akce se osvědčila a proto se (mimo covid) stále opakuje.

2015

Otevření druhé prodejny – Bikehouse

Dostali jsme možnost otevřít druhou prodejnu v Českém Krumlově, a to Bikehouse. Zaměřena pouze na cyklistiku a vytvořena v souladu s nejmodernějšími trendy a v čistém designu.

2018

Začátek spolupráce s Orbeou

Jako první v jižních Čechách jsme začali prodávat tuto španělskou značku a to k naší největší spokojenosti. Tyhle kola naprosto naplňují naše nároky na špičkovou kvalitu.

2022

Současnost

V rodinném složení se stále snažíme Vám přinášet stále ty nejlepší produkty a poskytovat vám ten nejlepší servis!


Rádi vás uvidíme na naší prodejně!